#129: „Lewitujący kran” który sika wodą

Motto: „Filozofia totalizmu stwierdza, że ‚wszystko jest możliwe – my jedynie musimy znaleźć sposób jak to zrealizować’.”

W jedno sierpniowe popołudnie 2007 roku spacerowałem sobie wzdłuż ozdobnego strumienia przebiegjącego w poprzek starówki Seoulu w Korei Południowej. Strumień ten nazywa się „Cheonggyecheon Stream”. Przy jego północno-zachodnim brzegu zlokalizowany jest długi rząd niewielkich warsztacików najróżniejszego kalibru. Obszar ten nazywają „Industrial Tool Arcade”. Większość owych warsztacików jest do siebie podobna. Mijałem je więc bez większego zainteresowania. Nagle jednak jeden z nich przykuł moją uwagę. Przy jego wejściu stała bowiem niewielka jakby „fontanna”. Tyle że w przeciwieństwie do zwykłej fontanny, woda w niej sikała od góy do dołu. Woda ta buchała z dużego, ciężkiego, mosiężnego kranu, który najwyraźniej „lewitował w powietrzu”. Pierwsze wrażenie po zobaczeniu tego kranu było dla mnie niemal szokiem. Zatrzymałem się jak zahipnotyzowany i dla sprawdzenia czy dobrze widzę odruchowo obwiodłem dłonią naokoło tego kranu aby sprawdzić czy nie jest on zawieszony na jakichś źle widocznych drutach czy ukrytych magnesach, albo czy nie zawiera przypadkiem jakichś ukrytych lusterek dla wzrokowego zwodzenia widzów. Kran wisiał jednak w pustym powietrzu. Nie mogłem uwierzyć własnym oczom. Nawet z moim technicznym umysłem zajęło mi to trochę czasu zanim wypracowałem sobie „trick” na zasadzie jakiego on działa. Sprawdziłem też zaraz tę zasadę – z aktywną pomocą właściciela warsztatu, który dla jej uwidocznienia „wyłączył lewitowanie kranu”. Jak też się okazało jego zasada działania jest bardzo prosta. A mimo tego czyni ona aż tak piorunujące wrażenie na widzach i ma aż tak wysoki impakt reklamowy. Oczywiście, natychmiast też obfotografowałem ten „lewitujący kran” ze wszystkich możliwych stron, zaś jego zdjęcia przytaczam poniżej (patrz „Fot. #6abc”). Niniejszym też zapewniam, że zdjęcia te wcale nie są jakimś fotomontarzem ani komputerową „fabrykacją”.

Ciekawi mnie czy czytelnik potrafi sam sobie wypracować „trick” na jakim ów „lewitujący kran” działa, a także jak długo czytelnikowi zajmie osobiste wypracowanie zasady działania tego „lewitującego kranu”. Dodam, że zasada jego działania jest bardzo prosta i wcale NIE bazuje na jakimś „nadprzyrodzonym” działaniu. Niemniej ciągle trzeba na nią „wpaść”. Aby jednak NIE torpedować tu twórczego myślenia, NIE opublikuję tutaj jaka to jest zasada. Jestem bowiem pewien, że każdy twórczo uzdolniony czytelnik sam sobie ją wypracuje – życzę powodzenia!

Kiedy w sierpniu 2007 roku opublikowałem powyższe opisy, kultywujące kulturę obrzydzania polskie grupy internetowe zaczęły się zachłystywać od wrzasków jakichś anonimowych indywidułów skomlących ileż to lat wcześniej widzieli już w Polsce taki sam kran. Jednak żaden z tych skomlących ani nie pokazał zdjęcia polskiego odpowiednika takiego „lewitującego kranu”, ani nie opublikował rysunku technicznego ilustrującego jak kran taki zbudować, ani też nie wskazał sklepu czy fabryki w Polsce w której możnaby kran taki sobie zakupić. A fe, rodacy. Jeśli chcecie już małostkowo poniżać osiągnięcia kogoś innego, wówczas zwykła zacność wymaga aby jakoś udokumentować, że samemu doszło się do choćby w przybliżeniu podobnego osiągnięcia! Samo zaś plucie na innych bez jednoznacznego udokumentowania swoich własnych osiągnięć brzmi jak skomlenia wiadomo kogo …

Zdjęcia „lewitującego kranu” który sika woda, ujmujące go z kilku różnych stron, pokazałem na ilustracji „Fot. #6” ze swej strony internetowej „korea_pl.htm”. Proponuję czytelnikowi aby dobrze je sobie pooglądał.

* * *

Oto fragment podpisu pod „Fot. #6” ze strony „korea_pl.htm: Pokazany powyżej „lewitujący kran który sika wodą” wygląda aż tak spektakularnie i aż tak nieodparcie przyciągająco dla postronnych oglądających, że przyciąga on swemu właścicielowi wielu dodatkowych klientów. Z zainteresowania zaś jakim ta „trickowa” fontanna cieszy się wśród rodaków w Polsce wnioskuję, że wielu majstrkowiczów w Polsce też stara się zbudować podobną fontannę – np. aby przyciągać nią do czegoś zainteresowanie oglądających. Owym majsterkowiczom ja jednak proponowałbym zbudować coś budzącego nawet znacznie większe zainteresowanie widzów, co wcale NIE jest już zmyślnym „trickiem” jak powyższa fontanna, oraz co NIE wymaga np. podłączanie do siebie rur zasilających to w wodę. Mianowicie, proponuję im aby zbudowali sobie jedną z udowodnionych już jako faktycznie działająca bardzo prostych i tanich maszyn perpetum mobile, jaka nazywa się „koło Bhaskara” (po angielsku „Bhaskara’s Wheel”), jaka wynaleziona została jeszcze w 1150 roku przez dawnego matematyka z Indii o nazwisku Bhaskara II, jakiej działanie gwarantuje i dokumentuje już wielu hobbystów którzy zbudowali sobie jego działające prototypy, jakiej działanie liczne darmowe widea z YouTube.com pokazują każdemu oglądającemu – np. w lutym 2018 roku jedno z nich było dostępne pod adresem youtube.com/watch?v=50Aag0J0Qe4, zaś jakiej zasadę działania, konstrukcję, oraz najważniejsze sekrety jej budowania ja wyjaśniam i ilustruję wideami w punkcie #J2 swej strony o nazwie free_energy_pl.htm. Jest bowiem niemal pewne, że taka działająca maszyna „perpetum mobile” ustawiona np. w oknie wystawowym, wzbudzi wręcz masowe pielgrzymki ludzi pragnących sobie ją oglądnąć i stąd przysparzających dodatkowych klientów temu co ją posiądzie. Co jednak nawet istotniejsze, dalszy rozwój nieco podobnie działających jak owo „koło Bhaskara” maszyn „perpetum mobile”, tyle że już „drugiej generacji”, podłączonych do jakiegoś dynama albo generatora energii, jest w stanie uformować agregat generujący użyteczną „darmową elektryczność”. Np. w Indiach już zbudowany został taki agregat wytwarzający 3.5 kW – podczas gdy np. całe moje gospodarstwo domowe (dwie osoby plus kot) średnio zużywa jedynie około 10% z jego wydatku. Czyli podjęcie fabrycznej produkcji takich tanich i prostych maszyn „perpetum mobile” ma potencjał aby uczynić ich producenta jednym z najbogatszych i najbardziej wpływowych ludzi świata, a jednocześnie naocznie zilustrowałoby każdemu jak bardzo ludzkość jest okłamywana i powstrzymywana przed wdrażaniem postępu przez starą, monopolistyczną, skorumpowaną oficjalną naukę ateistyczną – prawdopodobnie pomagając uratować w ten sposób naszą cywilizację przed szybko nadchodzącą zagładą i wyludnieniem lat 2030-tych opisywane na stronie o nazwie „2030.htm”.

* * *

Powyższe opisy uzupełnione o szereg autentycznych zdjęć „lewitującego kranu” który sika
wodą, włączone zostały do punktu #E2 i do „Fot. #6abc” z mojej strony internetowej o fizycznej nazwie „korea_pl.htm”. Stronę tą, podobnie
jak każdą inną stronę totalizmu, można sobie oglądnąć pod praktycznie każdym z adresów oferujących strony totalizmu. Chociaż od czasu opublikowania niniejszego wpisu wiele z owych stron zostało już polikwidowane, ciągle od 15 lutego 2018 roku strony owe można było znaleźć np. pod następującymi adresami:
http://www.geocities.ws/immortality/korea_pl.htm
http://totalizm.zensza.webd.pl/korea_pl.htm
http://quake.hostami.me/korea_pl.htm
http://totalizm.com.pl/korea_pl.htm
http://cielcza.cba.pl/korea_pl.htm
http://energia.sl.pl/korea_pl.htm
http://pajak.org.nz/korea_pl.htm
http://totalizm.pl/korea_pl.htm

Każdą ze stron wymienionych w tym wpisie poprzez podanie tylko jej internetowej nazwy, czytelnicy mogą sobie odnaleźć i przeglądnąć jeśli do dowolnego z podanych powyżej adresów zamiast nazwy „korea_pl.htm” dołączą nazwę tej mojej strony, jaką zechcą przeglądnąć. Przykładowo, jeśli zachcą wywołać sobie i przeglądnąć stronę o nazwie „free_energy_pl.htm”, która w punkcie #J2 podaje linki do darmowych wideów z YouTube.com i do innej darmowej dokumentacji źródłowej dowodzącej iż w 2017 roku zbudowano aż cały szereg prototypów maszyn „perpetum mobile” jakie już zadziałały, wtedy np. w powyższej witrynie o adresie http://totalizm.com.pl/korea_pl.htm.htm wystarczy wówczas zmienić nazwę strony podanej w jej końcówce, na następujący adres strony http://totalizm.com.pl/free_energy_pl.htm – jaki potem trzeba wpisać w okienko adresowe używanej przez siebie wyszukiwarki:

Powyższy tekst powtórzony jest na dwóch lustrzanych kopiach niniejszego bloga, mianowicie na kopiach o adresach:
https://totalizm.wordpress.com
http://totalizm.blox.pl/html

Niech totalizm zapanuje,
Jan Pająk (Prof. dr inż.)

Reklamy

Komentarzy 18 to “#129: „Lewitujący kran” który sika wodą”

 1. Blogs$anchor$basketball Betting,final Four,final Four Betting,final Four Gambling,final Four Sports Book,final Four Sportsbook,march Madness,march Madness Betting,march Madness Gambling,march Madness Sports Book,march Madness Sportsbook,ncaa,ncaa Betting, Says:

  Blogs$anchor$basketball Betting,final Four,final Four Betting,final Four Gambling,final Four Sports Book,final Four Sportsbook,march Madness,march Madness Betting,march Madness Gambling,march Madness Sports Book,march Madness Sportsbook,ncaa,ncaa Bet…

  Blogs$anchor$basketball Betting,final Four,final Four Betting,final Four Gambling,final Four Sports Book,final Four Sportsbook,march Madness,march Madness Betting,march Madness Gambling,march Madness Sports Book,march Madness Sportsbook,ncaa,ncaa Betti…

 2. cats eye casino no deposit bonus codes oct 2013 Says:

  On the 160+ online games at present made available, most of them are usually slots online games.
  Based on your current enjoying style, you can devote many afternoon
  dragging slot machine levers as well as you can test
  to look at the house straight down within a game connected with blackjack.
  Although you might have the actual inducement to generate
  a put in with the $999 related extra alternative when depositing your own personal money, criminal history check acquire $30 in order to perform totally
  free by using a selected rule. Last but not least, look at his or her wagering guidelines as
  well as ailments to make certain you’ll be able to actually stick to all of them.

 3. box24 Says:

  You may have scoured the search engines, buying review for the
  latest and best Online Casino on the net these days. Additionally it
  is great to find one which makes use of the modern technology, like
  the RTG gaming system, and offers hundreds of diverse games that you engage in and also try out.

  We want to inform you of an exclusive zero down payment benefit code that you may n’t have got word of. That functions the well-known Real-time Gambling computer software (RTG) which usually carries a neatly draped thoroughly clean and also even package deal.

 4. miami club Says:

  Guaranteeing that you are provided with perhaps probably the most rewarding Casino encounters all-around,
  miami club possesses numerous bonuses along with offers for completely new
  as well as aged participants alike, through fit
  down payment additional bonuses, no cost poker
  chips, regular promotions, element campaigns along
  with compensation details. You are able to both try to find these types of on the internet, or maybe
  you will discover examine sites which may have published posts within the the majority of trustworthy Casinos
  on the web. miami club makes use of Real time Video gaming
  (RTG) software meaning that you possibly can enjoy with full confidence, acknowledge that you’re getting the most secure, most reliable on the net video gaming encounter.

 5. Darm reinigen Says:

  Hey there great website! Does running a blog such as this
  require a massive amount work? I’ve no expertise in coding but I was hoping to start my own blog soon. Anyhow, if you have any recommendations or techniques for new blog owners please share. I understand this is off subject but I simply had to ask. Cheers!

 6. fotki.Com Says:

  I read this piece of writing completely about the comparison of most recent
  and preceding technologies, it’s amazing article.

 7. georgecinema2.exteen.com Says:

  Appreciating the commitment you put into your site and detailed information you offer.
  It’s good to come across a blog every once in a while that isn’t the same outdated rehashed information.
  Excellent read! I’ve saved your site and I’m adding your RSS feeds to my Google account.

 8. sex services Says:

  I’m gone to say to my little brother, that he should also pay a visit this weblog on regular basis to take updated from hottest reports.

 9. Onbling Says:

  You will end up amazed in the amount of fun this kind of day trip might be!
  You could possibly acquire Insurance if your dealer’s 1st minute card is an ace.

 10. blackjack Says:

  Hello i am kavin, its my first time to commenting anywhere, when i read
  this piece of writing i thought i could also make comment
  due to this brilliant article.

 11. game hacks Says:

  Aw, this was an extremely nice post. Taking the time and actual effort to generate a superb article… but what can I say…
  I procrastinate a whole lot and don’t manage to get anything done.

 12. find a person Says:

  Attractive section of content. I just stumbled upon your
  blog and in accession capital to assert that I acquire in fact enjoyed account your
  blog posts. Any way I’ll be subscribing to your feeds and even I
  achievement you access consistently rapidly.

 13. Santiago Says:

  This game is played with strategy in the world of an ancient Kingdom.
  It has a terrific interface for you to take full
  control of the game and may just keep you playing for hours.

  Google released an android SDK that developers may access by downloading it.

 14. Cheats for clash of clans Says:

  Hi, Neat post. There is an issue wijth your site
  inn internet explorer, could check this? IE nonetheless is the marketplace chief and
  a big element of folks will omit your wonderful writing
  because of thhis problem.

 15. Federico Says:

  Its like you read my mind! You appear to understand a lot approximately this, such as you
  wrote the book in it or something. I think that you just can do with a few % to pressure the message house a little bit, however instead of that, this is fantastic blog.
  A fantastic read. I’ll certainly be back.

 16. plus.google.com Says:

  What’s up to all, it’s in fact a good for me to pay a visit this site, it
  contains valuable Information.

 17. centralhacks.com Says:

  centralhacks.com

  #129: „Lewitujacy kran” ktory sika woda | News

 18. el sitio en cuestión Says:

  el sitio en cuestión

  #129: „Lewitujacy kran” ktory sika woda | News

Możliwość komentowania jest wyłączona.


%d blogerów lubi to: